MDM

Заповніть форму нижче і ми надамо Вам детальну консультацію щодо продукту

Система Інгаляційної Аналгезії Matrx by Parker MDM®  разом із допоміжним обладнанням призначені для подачі пацієнтові суміші медичних газів Кисню та Закису Азоту під час лікувальних процедур для полегшення болю та зменшення рівня тривожності.

Система інгаляційної аналгезії MDM представляє собою аналоговий газозмішувальний блок для утворення суміші Кисню та Закису Азоту.

MDM дозволяє оператору змінювати відсоток Кисню у вихідній суміші в діапазоні від 100% до 30%. Одночасно зі зміною відсотка Кисню у суміші система автокомпенсації відповідно змінює відсоток закису Азоту.

MDM також дає можливість змінювати інтенсивність подачі газової суміші в межах від 1 до 10 літрів на хвилину.

Аналоговий MDM має надійну систему захисту, яка робить неможливою подачу пацієнтові газової суміші із вмістом Кисню менше 30%.

 

Система інгаляційної аналгезії MDM є високомобільною та нескладною в експлуатації.

Варіанти комплектації та монтажу дозволять задовольнити найвибагливішого користувача та його пацієнтів. Можливий монтаж обладнання у таких варіантах комплектації:

  • MDM на мобільній стійці для підключення до центральної системи газопостачання лікувального закладу;
  • на мобільній стійці «E-stand» в комплекті із чотирма алюмінієвими 5-літровими балонами (2 – Кисень, 2 – Закис Азоту). Всі компоненти – виробництво США. Система дозволяє лікареві не переривати лікувальну процедуру у разі закінчення газу в одному з балонів;
  • на мобільній шафі в комплекті із чотирма алюмінієвими 5-літровими балонами (2 – Кисень, 2 – Закис Азоту). Мобільна шафа є аналогом стійки «E-stand» місцевого виробництва;
  • MDM на мобільній шафі в комплекті із двома залізними 10-літровими балонами (1 – Кисень, 1 – Закис Азоту);
  • Є можливість стаціонарного монтажу MDM на стіновому кронштейні або на елементах меблів кабінету лікувального закладу. Ці варіанти відсутні у прайс-листі та обговорюються окремо;

 

В комплект поставки MDM входять дихальні контури для використання індивідуальних назальних масок Dino-Mite та Silhouette, а також масок багаторазового використання (можливе автоклавування) Matrx.

 

Все обладнання вироблене у відповідності до високих корпоративних стандартів Компанії та відповідає всім вимогам сертифікатів ЄС та США.

Все обладнання сертифіковане для використання на території України.