Nitronox

Заповніть форму нижче і ми надамо Вам детальну консультацію щодо продукту

Система Інгаляційної Аналгезії Matrx by Parker Nitronox®  разом із допоміжним обладнанням призначені для подачі пацієнтові суміші медичних газів Кисню та Закису Азоту під час перейм та пологів для розслаблення, полегшення болю та зменшення рівня тривожності.

Система інгаляційної аналгезії Nitronox представляє собою аналоговий газозмішувальний блок для утворення суміші Кисню та Закису Азоту у пропорції 50/50.

Аналоговий Nitronox має надійну систему захисту, яка вимикає подачу пацієнтові газової суміші у разі зниження відсотка Кисню.

 

Система інгаляційної аналгезії Nitronox є високомобільною та нескладною в експлуатації.

Варіанти комплектації та монтажу дозволять задовольнити найвибагливішого користувача та його пацієнтів. Можливий монтаж обладнання у таких варіантах комплектації:

  • на мобільній стійці для підключення до центральної системи газопостачання лікувального закладу;
  • на мобільній стійці «E-stand» в комплекті із чотирма алюмінієвими 5-літровими балонами (2 – Кисень, 2 – Закис Азоту). Всі компоненти – виробництво США. Система дозволяє лікареві не переривати лікувальну процедуру у разі закінчення газу в одному з балонів;
  • на спеціалізованій мобільнійстійці в комплекті із двома алюмінієвими 5-літровими балонами (1 – Кисень, 1 – Закис Азоту);
  • Є можливість стаціонарного монтажу Nitronox на стіновому кронштейні або на елементах меблів кабінету лікувального закладу. Ці варіанти відсутні у прайс-листі та обговорюються окремо;

 

Все обладнання вироблене у відповідності до високих корпоративних стандартів Компанії та відповідає всім вимогам сертифікатів ЄС та США.

Все обладнання сертифіковане для використання на території України.